AR-GE

Brands Solutions, yeni ürün ve hizmet geliştirmek, üretkenliği arttırmak amacıyla, tüm birimlerini kapsayacak şekilde araştırma ve geliştirme çalışmalarını sistematik olarak yürütmektedir. Böylelikle deneyim ve bilgi birikimi yaratıcı çalışmayla birleştirmeyi hedeflemektedir. Ar-ge çalışmalarını, üretim çözümleri, maket atölyesi ve süreç yönetimi olmak üzere 3 ana başlık altında yürütmektedir.

Üretim Çözümleri
Üretim performansını ve verimliliğini arttırmaya yönelik yeni çözüm arayışları, teknolojik yeniliklerin takibi ve inovasyon firmamızın üretim çözümleri konusunda önem verdiği konulardır.

Maket Atölyesi
Endüstriyel tasarım, model imalatı, üretim öncesi hızlı prototipleme ve kalıp imalatı yapılmaktadır. Projelerin istenilen ölçekte, farklı teknik ve malzemelerin modellerini yaparak, teşhire hazır hale gelmesini sağlamaktadır.

Süreç Yönetimi
Tasarım, üretim ve üretim sonrası süreçlerin ‘sürekli iyileştirme’ prensibi ile gözden geçirilmesi, verimliliğin ve müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak bu süreçteki en önemli hedeftir.