MİMARİ

Brands Solutions, fiziki yapıların tasarımında ve uygulamasında işlevselliği ve teknik gereklilikleri estetik yaratıcılıkla birleştirmeyi hedeflemektedir.

Ayrıca mimari projelerini, iç mimarlık uygulamalarıyla da destekleyerek daha bütünlüklü, fiziki ve kültürel çevresiyle uyumlu ve kaliteli yaşam alanları sunan yapılar ortaya çıkarmaktır. Bugüne kadar bir çok yurt içi ve yurt dışı projeye imza atmıştır. Özgün tasarımları bilgisayar destekli projelere dönüştüren mimari ekibimiz, uygulamanın her aşamasında da teknik kadroların yanında yer almaktadır. Son dönem projelerimiz arasında; Dosso Dossi Hotel, Hayal Kahvesi Adana, Hayal Kahvesi Mersin bulunmaktadır.

Mimari

Modernizmi ve gelenekselliği yılların tecrübesi ile ustalıkla harmanlayan mimarlarımız konfor ve şıklığı daime ön planda tutmaktadır.Mimari tasarım projelerinde, konsept aşamasından saha uygulamalarına, disiplinler arası işbirliğine önem verilmektedir.

İç Mimari

İç mekanların işlevine göre tasarım oluşturulurken yapı sistemleri, fiziksel çevre kontrolü, aydınlatma, ergonomi, ısıtma gibi temel kriterlerin yanı sıra estetik kaygıları da gözetilmektedir.

Hayal Kahvesi, Çeşme - 2012